• fotoss3slider.jpg
  • fotoss2slider.jpg
  • fotoss5slider.jpg
  • fotoss1slider.jpg
  • fotoss4slider.jpg

Programa 2019

MARTES 1 OUTUBRO

Actividad didáctico Musical (A Coruña).

  • Conservatorio Profesional de Música.
    • Dúo Sonoridades (Colombia).

 

MERCORES 2 OUTUBRO

Actividad didáctico Musical.

  • C E E Nuestra Señora de Lourdes – Aspronaga (A Coruña)
    • Dúo Sonoridades (Colombia).
  • Salón de Actos do Edificio de Servizos Múltiples do Burgo (Culleredo)
    • Andrea Andreu de Santiago (Chile)

 A Coruña

  • Dúo Sonoridades (Colombia).
    • Lugar: Igrexa Conventual PP. Dominicos Santo Domingo.
    • Hora: 21:00.
  • Andrea Andreu de Santiago (Chile)
    • Lugar: Sporting club- Casino de La Coruña
    • Hora: 20:00.

XOVES 3 OUTUBRO

 Actividad didáctico Musical.

  • Colegio Vicente Otero Valcárcel (Carral)
    • Andrea Andreu de Santiago (Chile)
  • Casa da Cultura (Negreira)
    • Dúo Sonoridades (Colombia).

A Coruña

  • Dúo Sonoridades (Colombia).
    • Lugar: Pazo Capitanía.
    • Hora: 19:00.
  • Dúo dos Púas  España & Rusia
    • Lugar: Casa Museo Casares Quiroga.
    • Hora: 19:00.

Oleiros

  • Andrea Andreu de Santiago (Chile)
    • Lugar: Auditorio C.C. A Fábrica en Perillo
    • Hora: 20:30.

 

VENRES 4 OUTUBRO

 Actividad didáctico Musical.

  • CPR Tomás Barros (A Coruña)
    • Andrea Andreu de Santiago (Chile)
  • Colexio Salexiano San Juan Bosco (A Coruña)
    • Dúo Sonoridades (Colombia).
  • Colegio BritishRoyal School (A Coruña)
    • Dúo Sonoridades (Colombia).
  • Salón de Actos do Edificio de Servizos Múltiples do Burgo (Culleredo)
    • María Quê de Braga – Portugal

 

 A Coruña

  • Dúo dos Púas  España & Rusia
    • Lugar: Escuela Oficial de Idiomas A Coruña.
    • Hora: 20:00.
  • Andrea Andreu de Santiago (Chile)
    • Lugar: Club del Mar de San Amaro A Coruña
    • Hora: 20:00.
  • Dúo Sonoridades (Colombia).
    • Lugar: Atrio Colegiata Santa Maria del Campo (Festas del Rosario 2019)
    • Hora: 19:00.

 

 

Betanzos

  • María Quê de Braga – Portugal
    • Lugar: Aula Municipal de Cultura.
    • Hora: 20:30.

Oleiros (NOITE DE FADO)

  • Grupo de Fado “Canção de Coimbra & Fado de Lisboa” - Portugal
    • Lugar:  Auditorio C.C. A Fábrica en Perillo.
    • Hora: 20:30.

 

SÁBADO 5 OUTUBRO

Actividad didáctico Musical.

  • Centro Educativo Tutelar de Menores San José de Calasanz (A Coruña)
    • Dúo Sonoridades de Colombia

  Arzúa

  • Andrea Andreu de Santiago - Chile
  • Lugar: Capela da Madalena.
  • Hora: 20:00.

 

Bergondo

  • María Quê de Braga – Portugal
    • Lugar: Mosteiro de Bergondo.
    • Hora: 20:00.

Noia (NOITE DE FADO)

  • Grupo de Fado “Canção de Coimbra & Fado de Lisboa” - Portugal
    • Lugar: Igrexa Sta. María A Nova.
    • Hora: 19:30.

 

DOMINGO 6 OUTUBRO (GALA DE CLAUSURA)

A Coruña

  • Andrea Andreu de Santiago - Chile
  • Dúo Sonoridades de Colombia
  • María Quê de Braga – Portugal
  • Dúo dos Púas  de España & Rusia
  • Grupo de Fado “Canção de Coimbra & Fado de Lisboa” - Portugal

Lugar: Teatro Rosalía Castro da Coruña.

Hora:19,00.

Presentadores: Lucia Camba & Manuel Viso 

Colaboradores

Cocacola.png
vazquez.png
patrimonio.png
universidad.png
asociacion.png
UNAB_VIGILADO.png
margotlogo.jpg
ministeriologomusica.jpg
azul_vertical_logo_upn.png
Las cookies facilitan la prestación de nuestros servicios. Al utilizar nuestros servicios, usted acepta que utilizamos cookies.
De acuerdo Rechazar
www.000webhost.com